Portfolio

Ślub

Ślub to wyjątkowy dzień, któremu towarzyszą wyjątkowe emocje. Staramy się do każdej historii podejść bardzo indywidualnie. Uwiecznić na fotografiach krótkie chwile i momenty, które dla Was i dla waszych najbliższych są bardzo ważne. Reportaż z ceremonii zaślubin to cudowne i niepowtarzalne emocje, które potrzebują pięknej oprawy, aby mogły pozostać pamiątką dla przyszłych pokoleń. Wspaniałym pomysłem jest również sesja poślubna, która może być wykonana w każdym miejscu w Polsce i… na świecie!

Portret

Portret to nic innego jak artystyczne uwiecznienie wizerunku modela tak, aby ukazać jego cechy wewnętrzne. Staramy się więc pokazać Wasze piękno, emocje i historię – waszą indywidualność. Portret to chwila sam na sam w której możemy bez pośpiechu odnaleźć siebie.

Rodzina

&

Dziecko

Czas szybko mija a dzieci z dnia na dzień stają się coraz starsze. By móc zatrzymać te chwile na dłużej z pomocą wychodzimy my – pełni pomysłów i zaangażowania fotografowie.
Sesje dziecięce to te, które robimy zaraz po narodzinach, te które robimy, gdy dzieci są już starsze, ale również takie wraz z rodzicami i dziadkami, na każdy etapie rozwoju Waszych pociech, by móc wspominać te ulotne chwile z całą rodziną.
Ciąża to szczególny czas w życiu każdej kobiety. Oczekiwanie, radość, niepewność, wzruszenie – tak wiele emocji, które chciałoby się zatrzymać. Fotografia to najlepszy pomysł, by móc wracać do tych cudownych chwil, dlatego nasze zdjęcia są spełnieniem Waszych oczekiwań. W swojej pracowni mamy kilka pięknych kreacji w których każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Zachęcamy również do sesji w zaciszu domowym wraz w partnerem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz